V edycja konkursu fotograficznego pt. "Wielka Rosja w małym kadrze"

Stowarzyszenie Współpracy Polska-Wschód, Koło Naukowe Kultury Rosyjskiej oraz Stowarzyszenie Opolskie Lamy serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w V edycji konkursu fotograficznego pt. „Wielka Rosja w małym kadrze”.

W konkursie może wziąć udział każdy. Skierowany jest zarówno do profesjonalnych fotografów jak i amatorów, w dowolnym wieku. Zdjęcia będą przyjmowane niezależnie od czasu ich wykonania. Każdy uczestnik, wysyłając zgłoszenie, zobowiązuje się przestrzegać regulaminu.

Fotografie powinny być powiązane z szeroko rozumianą Rosją. Może to być np. architektura, portret, krajobraz, zdjęcie reportażowe, przedstawienie życia codziennego mieszkańców Rosji, relacje polsko-rosyjskie, wspomnienia z podróży, wakacji, itp. Zgłoszone prace nie mogą być fotomontażami.

Zgłoszenia odbywają się wyłącznie drogą elektroniczną – na adres knkr.uo@gmail.com
W tytule e-maila należy wpisać: Konkurs fotograficzny Sputnik, a w treści wiadomości: imię, nazwisko, numer telefonu oraz informacje o zdjęciach (kiedy i gdzie zostały zrobione, mile widziany krótki opis).

Na wskazany adres mailowy należy przesłać plik ze zdjęciem podpisany nazwiskiem uczestnika i numerem pracy (np. kowalski_1) w formacie .jpg bądź .tiff i w rozdzielczości 300 dpi. Zdjęcia niespełniające wymogów jakościowych nie będą mogły być zaprezentowane na wystawie pokonkursowej. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 3 prace.

Na zgłoszenia czekamy do 8 marca!
Następnie jury wybierze najlepsze prace oraz powstanie wystawa pokonkursowa, do zobaczenia w kinie Meduza podczas V „Sputnika nad Opolem”.