KONCERT GALOWY IV Międzynarodowego Festiwalu Piosenki – Anna German

6 listopada br. godz. 18.00 Teatr Polski w Warszawie

Już w dniu 6 listopada br. w Teatrze Polskim im. Arnolda Szyfmana w Warszawie utwory Anny German zabrzmią w wykonaniu młodych artystów (w wieku 18 -28 lat) z Polski, Rosji, Białorusi, Uzbekistanu, Kazachstanu i Włoch. Przed polską publicznością wystąpi dwudziestu solistów w tym wybrani finaliści dotychczasowych trzech edycji Festiwalu z 2014, 2015 i 2016 roku. Solistom towarzyszyć będzie Orkiestra Symfoniczna Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego pod dyrekcją Tomasza Labunia.

Podczas Festiwalu publiczność będzie mogła wysłuchać utworów z repertuaru Anny German (w języku polskim, rosyjskim i włoskim) zarówno w tradycyjnych wykonaniach jak i nowoczesnych interpretacjach oraz aranżacjach zaproponowanych przez artystów.

Pomysłodawcą i organizatorem Międzynarodowego Festiwalu Piosenki – Anna German jest Liga Kobiet Polskich. Głównym celem i misją tego międzynarodowego wydarzenia jest prezentacja i popularyzacja twórczości wybitnej przedstawicielki polskiej sceny muzycznej – Anny German oraz promocja młodych artystów, często debiutantów, sięgających do korzeni swojej kultury, inspirujących się i wzorujących na najlepszych wzorcach muzycznych.

Zapraszamy na stronę Festiwalu www.festiwalpiosenki.pl plus fanpage na FB.

Festiwal został objęty Patronatem Honorowym Pana Posła Ryszarda Czarneckiego — Wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego oraz uzyskał dofinansowanie i Patronat Honorowy Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Patronat medialny sprawują: Jedynka Polskiego Radia oraz TVP 1 i TVP 3 Warszawa.

Bilety w cenie 60 zł (balkon) i 70 zł (parter) do nabycia w Kasie Głównej Teatru Polskiego przy ul. Krakowskie Przedmieście 6, tel. 22 826-92-76 lub za pośrednictwem Biura Festiwalu, tel. 785-469-571.