Zwyczajne Walne Zebranie Członków Dolnośląskich Pracodawców

15 lipca 2021 r. w Muzeum Dawnego Kupiectwa w Świdnicy odbyło się Zwyczajne Walne Zebranie Członków Dolnośląskich Pracodawców.

Walne Zebranie Członków DP było  okazją do spotkania Zarządu Związku oraz innych firm członkowskich, a także do networkingu i zapoznania się z raportami z działalności Dolnośląskich Pracodawców za poprzedni rok., które przedstawił Artur Mazurkiewicz – prezes Dolnośląskich Pracodawców. Tegorocznym gościem specjalnym Zebrania był  Maciej Witucki, prezydent Konfederacji Lewiatan

Dolnośląscy Pracodawcy to jedna z najliczniejszych organizacji pracodawców na Dolnym Śląsku reprezentująca interesy polskich, w szczególności dolnośląskich pracodawców.

Dolnośląscy Pracodawcy zrzeszają  181 pracodawców (głównie firm MŚP). Dolnośląscy Pracodawcy są związkiem regionalnym Konfederacji Lewiatan – jednej z 6 reprezentatywnych organizacji pracodawców w kraju.

Oddział Wałbrzyski od ponad 20 lat jest członkiem Dolnośląskich Pracodawców. Na Walnym z ramienia SWP-W uczestniczyli: Leszek Solarek i Kazimierz Dziekanowski – działacz naszego stowarzyszenia.