Wizyta Konsula Generalnego Federacji Rosyjskiej z Krakowa w Grupie Nowy Styl w Jaśle

W dniu 17 lipca 2018 roku Konsul Generalny Federacji Rosyjskiej Aleksander Minin wraz z prezesem Podkarpackiego oddziału Stowarzyszenia Współpracy Polska Wschód odwiedzili zakłady produkcyjne Grupy Nowy Styl w Jaśle. Gospodarzem całej wizyty była Pani Anna Żebracka – kierownik działu obsługi klienta – Rynki Międzynarodowe, podczas wizyty goście spotkali się również z dyrektor działu eksportu panią Małgorzatą Naparło gdzie omówiono perspektywy sprzedaży produktów Grupy Nowy Styl na rynku rosyjskim.

Grupa Nowy Styl to europejski lider w zakresie kompleksowych rozwiązań meblowych dla przestrzeni biurowych oraz miejsc użyteczności publicznej. Unikatowy model biznesowy Grupy pozwala dostarczać klientom kompleksową usługę wyposażania wnętrz w oparciu o dogłębną analizę specyfiki i potrzeb Klienta, efektywności, organizacji pracy, ergonomii i akustyki. Dzięki doświadczeniu oraz zapleczu technologiczno-produkcyjnemu każda oferta jest „szyta na miarę”.  Firma posiada własną, międzynarodową sieć dystrybucyjną obejmującą własne lokalne struktury sprzedaży na całym świecie (na wszystkich najważniejszych rynkach europejskich i na Bliskim Wschodzie). Zatrudniając lokalnych menadżerów i pracowników maksymalnie skutecznie dociera do Klientów międzynarodowych, dopasowując ofertę i zapewniając profesjonalny serwis na terenie całej Europy.

Firma codziennie wyposaża nowe biurowce, centra konferencyjne, kina, stadiony, obiekty muzyczne, sportowe i wielofunkcyjne. Na liście referencyjnej figurują m.in. wielkie międzynarodowe korporacje, instytucje kulturalne takie jak NOSPR czy Opera w Monachium, wszystkie polskie i dwa francuskie stadiony, na których odbyły się piłkarskie Mistrzostwa Europy w 2012 i 2016 roku. Na krzesłach Grupy obradowali przywódcy państw podczas szczytu NATO w Lizbonie i Warszawie; zasiadają na nich urzędnicy w niemieckim Urzędzie Kanclerskim oraz publiczność w Leicester Square Theatre w Londynie.

Aby sprostać gustom i potrzebom klientów na całym świecie, w portfolio Grupy znajduje się 6 marek produktowych: Nowy Styl, BN Office Solution, Grammer Office, Rohde & Grahl, Sitag i Forum Seating.

Ofertę rozwiązań meblowych można zobaczyć w 28 showroomach zlokalizowanych m.in. w Warszawie, Londynie, Paryżu, Brukseli, Monachium, Pradze, Bratysławie i Moskwie. Swoje produkty Grupa Nowy Styl wytwarza w kilkunastu zakładach produkcyjnych wyposażonych w najnowocześniejsze technologie, zlokalizowanych w Polsce, Niemczech, Szwajcarii, Turcji, Rosji i na Ukrainie.

Wizytę jak i spotkanie zorganizowano z inicjatywy Podkarpackiego Oddziału Stowarzyszenia Współpracy Polska – Wschód.