Spotkanie panelowe – Wojna Rosji przeciw Ukrainie

Stowarzyszenie Współpracy Polska – Wschód i Redakcja periodyku „Res Humana” organizują spotkanie panelowe poświęcone omówieniu tematów wynikających z sytuacji jaką zgotowała naszemu społeczeństwu agresja Rosji przeciwko Ukrainie. Pragniemy aby uczestnicy spotkania podzielili się swoją wiedzą i swoimi opiniami o tym: co nam będącym w bliskim sąsiedztwie kraju działań zbrojnych, a także nam Polakom narażonym na wojnę hybrydową może przynieść najbliższy czas? Jak również powinniśmy poszukiwać odpowiedzi na pytanie: co dalej z naszym sąsiedztwem, z przymiotnikiem „dobrym”, zarówno ze społeczeństwami za wschodnią granicą jak i zachodnią?

Na spotkanie zaprosiliśmy autorów książki pt. „Wojna nowego wieku. Agresja Rosji przeciw Ukrainie 2022-2023” Panów Profesorów Andrzeja Małkiewicza i Piotra Szymańca. Z recenzją publikacji można
zapoznać się na stronie SWPW. Org. w zakładce „Warto przeczytać”. Spotkanie w systemie hybrydowym z wykorzystaniem platformy ZOOM odbędzie się 10 kwietnia br. w siedzibie Stowarzyszenia Współpracy Polska – Wschód, ul. Marszałkowska 115 Warszawa.