Spotkania świąteczne na Podlasiu

Realizując zadania statutowe członkowie Podlaskiego Oddziału Stowarzyszenia organizowali spotkania świąteczne w celu poszerzenia współpracy z organizacjami pozarządowymi, z przedsiębiorcami, z ludźmi nauki i kultury.

Na zaproszenie Prezydenta Miasta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego 19 grudnia b.r.  przedstawiciele Prezes SWPW Oddziału Podlaskiego Witalis Kuryłowicz, Wiceprezes Agnieszka Nazaruk-Zdanuczyk oraz Jan Wołosik razem z innymi osobami z NGO, władzami lokalnymi, duchowieństwem, przedstawicielami środowiska biznesowego i naukowego uczestniczyli  w „Spotkaniu Opłatkowym” w Centrum Aktywności Społecznej w Białymstoku.

Oprocz kolęd, poczęstunku, świątecznych potraw, opłatka i prosfory były podziękowania za współpracę i życzenia.

Szanowni Państwo, wszystkim z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia
życzymy Państwu, aby ten magiczny czas przeżywany w gronie rodziny i przyjaciół był przepełniony wiarą, która odmienia ludzkie serca, miłością, która pozwala przetrwać najtrudniejsze momenty w życiu i nadzieją, że każdy następny dzień będzie lepszy od poprzedniego.

A w nadchodzącym Nowym 2024 Roku życzymy Państwu samych sukcesów i energii niezbędnej do urzeczywistniania najpiękniejszych i najśmielszych marzeń.

Członkowie Stowarzyszenia Współpracy Polska-Wschód Oddział Podlaski