Koncert Finałowy V Międzynarodowego Festiwalu Piosenki – Anna German

Zapraszamy na Koncert Finałowy V Międzynarodowego Festiwalu Piosenki – Anna German, który odbędzie się dnia 19 listopada 2018 r. w Teatrze Polskim w Warszawie.Tegoroczna edycja podzielona została na dwie części. Zabrzmią wspaniałe piosenki z repertuaru Anny German w interpretacji solistów z Polski, Rosji, Białorusi, Uzbekistanu i Kazachstanu.

W części konkursowej wystąpi reprezentantka podlaskiego województwa Paulina Porowska („Tańczące Eurydyki” ) W części pozakonkursowej wystąpią laureaci poprzednich edycji Festiwalu m. in. Joanna Nawrot („A on mi się podoba”). Nasze województwo w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki – Anna German reprezentowali: Izabela Szafrańska „Człowieczy Los” (2015 r. ), Paulina Malinowska „Malagenia” (2017 r.), Joanna Nawrot „Pomyśl o mnie” (2017 r.).

Ostatnie Eliminacje Regionalne w województwie podlaskim do V Międzynarodowego Festiwalu Piosenki – Anna German odbyły się 16 czerwca 2018 r. w Białymstoku. Artystów mogliśmy podziwiać na koncercie 16 czerwca w Białymstoku i 17 czerwca 2018 r. w Bielsku Podlaskim. 
Dnia 19 listopada 2018 r. szczególnie kibicujemy Paulinie Porowskiej („Tańczące Eurydyki”) , która reprezentuje nasze województwo.